Somon DNA Gençlik Aşısı

Bademcik Şişmesi
15 Aralık 2017
Burun Estetiği Fiyatları 2017
25 Aralık 2017

Somon DNA Gençlik Aşısı

Somon DNA Gençlik Aşısı

Yıllar geçtikçe hem çevresel faktörler sebebi ile hem de cildin yapısı gereği ile cilt dokusunda yaşlanma ve yıpranma görünmektedir. Zaman içerisinde cildin kolojen yapısında değişmeler oluştuğu için cilt mat bir görüntü yapısında sahip olur ve yaşlanma belirtiler kendini daha net bir biçimde ortaya çıkarır. Bu gibi durumlarda somon DNA gençlik aşısı uygulaması son yılların en çok tercih edilen gençleştirme yöntemlerinden biridir.

Somon DNA Gençlik Aşısı Nedir ?

Somon DNA Gençlik Aşısı

Yaşlanmaya başlamış olan hücrelerin yeniden yapılandırılması için kullanılan somon DNA gençlik aşısı tek başına da oldukça başarılı sonuçla kazanmaya yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda lazer ya da botoks ile de desteklenebilir bir uygulamadır.

Op. Dr. Mustafa Bilazer tarafından yapılan açıklamaya göre Somon DNA uygulaması cilde minik iğneler aracılığı ile uygulanmaktadır ve cilde zaman içerisinde kaybettiği lif dengesini yeniden kazandırmaktadır. Bu sayede cilt elastikiyet kazanacak ve daha parlak ve canlı bir görüntü elde edecektir.

Somon DNA tedavisi hastanın cilt yapısına yani cildin yıpranmışlığına göre 1 ya da 5 seans arasında değişen uygulamalar ile sağlanmaktadır. Arıca her bir seansın arsında en az 1 en çok 3 haftanın olması önemlidir.

Somon DNA Aşısından Sonra Günlük Hayata Dönüş

Somon DNA gençlik aşısı iğne aracılığı ile cildin altına uygulandığı için uygulama sonrasında hafif de olsa kızarıklıklar ya da morarma gözlenebilir. Fakat bu tür sıkıntılar aynı gün içerisinde kaybolmaya başlayacağı için uygulama sonrasında kişiler rahatlıkla günlük sosyal hayatlarına ya da çalışma hayatına devam edebilir. Bunun yanı sıra somon DNA yüz gençleştirme uygulamasından sonra görülebilecek olan bu morluklar da rahatlıkla çeşitli kozmetik ürünleri ile kapatılabilir. Bu konuda herhangi bir sakınca bulunmuyor. Burada dikkat edilmesi gereken konu somun DNA uygulaması ile yüz gençleştirme uygulamasından yararlanan kişiler diğer gençleştirme uygulamalarından da yararlanmak istiyor ise dönüşümlü yaptırmasında yarar bulunuyor. Yani bir kişi somon DNA tedavisi uygulamasından yararlanırken aynı zamanda da PRP yani kök hücre ile cilt yenilemesi işlemi yapacak ise mutlaka sıra ile yaptırması gerekiyor. Bu durumda daha başarılı sonuçlar elde edilecektir.

Somon DNA Gençlik Aşısı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.