Somon Dna Aşısı

Botoks Fiyatları 2018
18 Ocak 2018
Rinoplasti Fiyatları
25 Ocak 2018

Somon Dna Aşısı

Somon Dna Aşısı

Son yıllarda sağlık sektöründe gözlemlenen yeni tedavi yöntemlerinden birisi de Somon DNA tedavi teknolojisidir. Somon DNA gençlik aşısı uygulaması ve Somon DNA tedavisi; son zamanlarda doktorların sıkça uyguladığı ve hastaların tercih ettiği gençleştirme uygulamalarının başında gelmektedir. Alanında başarılı doktorlardan Op. Dr. Mustafa Bilazer tarafından başarıyla uygulanan bu yöntemlerin detayları aşağıda kapsamlı bir şekilde yer almaktadır.

Somon DNA Gençlik Aşısı Nedir?

Somon Dna Aşısı

Geçen yıllarla birlikte ciltte oluşmaya başlayan yaşlanma belirtileri, rahatsız edici nitelikte olabilir. Bu durum her iki cins için de geçerli olmakla birlikte, özellikle kadınlar tarafından çok önemsenen ve önlem alma ihtiyacı hissedilen bir konu olarak ön plana çıkmaktadır. Zamanla, maruz kalınan olumsuz çevresel faktörlerin de etkisiyle, cilt dokusunda yıpranma ve yaşlanma belirtileri meydana gelmeye başlar. Bu, yaş alan her insanın yaşayacağı kaçınılmaz bir durumdur. Cildin kolajen yapısındaki değişiklikler nedeniyle, cilt yapısında mat bir görüntü oluşmaya başlar. Bu sorunu yaşayanlar için başarıyla uygulanan Somon DNA gençlik aşısı, son dönemlerin favori gençleştirme yöntemi olarak dikkat çekmektedir.

Op. Dr. Mustafa Bilazer ‘in, birçok hastasına uygulayarak başarılı sonuçlar aldığı Somon DNA gençlik aşısı, tek başına uygulanabilmekle birlikte ayrıca botoks veya lazer teknolojileri ile desteklendiğinde de çok başarılı sonuçlara ulaşılan bir yöntemdir. Zamanla yaşlanmaya başlayan hücrelerin yeniden yapılandırılmasında çok etkili bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır.

Op. Dr. Mustafa Bilazer ‘in paylaştığı bilgiye göre; Somon DNA aşısı, minik iğneler kullanılarak cilde uygulanmaktadır ve zamanla kaybettiği lif dengesini cilde tekrar kazandırmaktadır. Bu uygulamayla amaçlanan unsur; Cildin daha canlı, parlak ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşması ve elastikiyet kazanmasıdır. Bu aşının uygulanması gereken seans sayısı, cildin yapısına ve yıpranmışlık oranına göre kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Genellikle 1 – 5 seans arasında uygulanması yeterli olmaktadır.

Somon DNA gençlik aşısının uygulanması sonrasında, az miktarda kızarıklık veya morarma görülme ihtimali olsa da bir kaç saat içinde bu etkilerin kaybolmaya başlamasıyla hastalar, rahatlıkla rutin düzenlerine devam edebilir. Bu noktada önem arz eden bir diğer konu; Somun DNA uygulaması ile yüz gençleştirme uygulaması yaptıran kişilerin, benzer bir işlem daha yaptırabilmesi için bir süre beklemesinde fayda vardır. Op. Dr. Mustafa Bilazer, örneğin; Somon DNA tedavisi uygulaması yaptıran hastanın, eş zamanlı olarak PRP (kök hücre ile cilt yenileme işlemi) işlemi yaptırmamasını, bu işlemi bir süre sonraya ertelemesinde fayda bulunduğunu iletmektedir.

Somon DNA Tedavisi Nedir?

Cildin daha canlı, pürüzsüz ve genç görünmesi için tercih edilen Somon DNA tedavisi, yüzdeki elastikiyetin ve doğal ifadenin korunmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Yılların ve çevresel faktörlerin getirdiği olumsuzluklarla baş etmek isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği Somon DNA tedavisi ile parlak, pürüzsüz, genç ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak artık çok kolay. Op. Dr. Mustafa Bilazer ‘in konusunda tecrübeli ekibiyle, büyük bir özen ve hassasiyetle gerçekleştirdiği Somon DNA tedavisi, lokal anestezi uygulanarak yaklaşık 40 dakikalık bir sürede tamamlanmaktadır. Op. Dr. Mustafa Bilazer, hastalarına, kısmi kırışıklıkları giderebilmek amacıyla bu yöntemi önermektedir. Somon DNA tedavisinin en sık uygulandığı bölgeler olarak; alın, yüz, eller, dekolte bölgesi, göz çevresi ve boyun sayılabilir.  

Somon Dna Aşısı ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.