Rinoplasti Fiyatları 2018

Doğal Burun Estetiği
11 Ocak 2018
Botoks Fiyatları 2018
18 Ocak 2018

Rinoplasti Fiyatları 2018

Rinoplasti Fiyatları 2018

Rinoplasti, burun şeklini değiştirmeyi amaçlayan bir estetik ameliyattır. Belli bir yaşın üzerindeki bireylere uygulanabilir. Estetik cerrahide en çok yapılan ameliyat olup, hastanın nefes almasını engelleyen kemik ve kıkırdak eğrilerini düzeltmek rinoplasti ile sağlanır. Kızlarda 16, erkeklerde ise 18 yaşından sonra uygundur. Kapalı burun estetiği olarak da bilinir. Öncelikle bireylerin aklına rinoplasti fiyatları 2018 gelmektedir.

Rinoplasti Hakkında Bilgi

Rinoplasti Fiyatları 2018

Burun yüzün orta bölümünde yer alan, hava akışını sağlayan önemli bir organdır. Yüz profiline uygun ve doğal bir burun yapmak, burun estetiği ameliyatı için bir amaçtır. Başarı oranı hastanın cilt özelliğine, kıkırdağın inceliği ve şekline, kemikte gelişen travmalar bireyler arasında farklılık gösterir. Bu nedenle dokuların iyileşme potansiyelini düzenler. Hasta seçimine burun estetiği öncesi dikkat edilmelidir. Ancak burun sağlığı ve estetik açıdan doğal bir görüntü için iyi bir doktor tarafından yapılmalıdır. Burun sırtında kemer, burun ucunun düşüklüğü, burun ucunun genişliği gibi şikayetlerden dolayı Op. Dr. Mustafa BiLAZER başvurulabilir. Rinoplasti deneyimli, bilgili, estetik görüşe sahip cerrahlar tarafından yapıldığında sonuçlar yüz güldürür. Burnun görünümünü iyileştiren cerrahi uygulama, genel olarak yüz şeklini de iyileştirir. Kendini sosyal ortamdan dışlama, psikolojik sorunlar, rahat nefes alamama, burun düşüklüğü gibi şikayetler, burun estetiği öncesinde görülür.

Burun Estetiği ve Sonrası

Burun ameliyatı kemik ve kıkırdak dokularını, deri ve mukozadan ayırarak yeniden şekillendirme işlemidir. Hastanın burun içine yapılan kesiler ile gerçekleşir. Ameliyat sonrası burunda iz kalmaz. Hasta seçimi burun ameliyatı öncesi için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Birine benzemek ve sıradışı isteyen hastalar ile tedavi hakkında konuşulmalıdır. Ameliyat ortalama 2 saat sürer. Lokal ve genel anestezi şeklinde yapılmaktadır. Öncelikle hastanın fotoğrafı çekilir. Bilgisayara yansıtılan görüntü, hastayla birlikte istenilen burun hakkında konuşulur. Ameliyat sonrası burun deliklerine tampon yerleştirilir ve burun üzerine atel konulur. Hastanın göz çevresi etrafında az bir morluk ve şişlik görülebilir. Tamponlar 2 gün içinde alınarak hastanın daha rahat nefes alması sağlanır. Gözle görülen şişlik veya morluklar burun estetiği sonrası ortalama 1-2 ay sonra geçmektedir. Burun yapılan şekli alması için 6 ay ila 1 yıl arasında değişkenlik gösterir. Hasta bu süre içinde kontrole gitmektedir. Burun şekli, klinik, doktora göre burun estetiği fiyatları değişir.

Rinoplasti Fiyatları 2018 ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.