Kepçe Kulak Estetiği

Burun Ucu Estetiği
4 Aralık 2017
Botoks Nedir
6 Aralık 2017

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe Kulak Estetiği

Estetik cerrahi uzmanları tarafından yapılan estetik işlemler kişilerin görüntü olarak kendilerinde kusur buldukları kısımlar için, her hangi bir kaza ya da hastalık durumu dolayısıyla zarar gören yerler için ya da sık kilo alıp verme, yaşlılık ve çevresel faktörlerden dolayı sarkma vb. durumların yaşandığı bölgeler için yaptırdıkları işlemlerdir. Bu işlemlerde ama öncelikli olarak sağlıklı ve güzel bir görüntü sağlamaktır. Bununla beraber birçok estetik operasyon kişilerin daha sağlıklı olmasını, kendilerine daha çok güvenmesini ve aynı zamanda da kendileri ile daha barışık olmasını sağlamaktadır. Estetik operasyonların hepsi güzellik için yapılmaz. Doğuştan gelen kepçe kulak, birleşik kulak kepçesi ya da burun kemeri gibi genetik olan bazı özelliklerin estetik operasyonlar ile normale çevrilmesi mümkün olmaktadır.

Kulak Estetikleri Nelerdir?

Kepçe Kulak Estetiği

Kulak estetiği olarak bilinen estetiklerden en çok uygulananı ve hastalar tarafından talep edileni kepçe kulak estetiğidir. Bu estetik doğuştan gelen ve dışarıdan bakıldığında bariz şekilde belirgin olan kulak kepçesinde şekil bozukluğunu gidermek amacı ile yapılmaktadır. Kepçe kulak estetiği kadın ya da erkeklere uygulanabilir. Uygulama şekli olarak standart metot kullanırken hastaya ve kulağın durumuna bağlı olarak işlem süresi değişebilmektedir. Kulak ameliyatı ile ilgili daha ayrıntılı ve net bilgiler almak için mutlaka doktorlar ile görüşülmeli ve muayene olunmalıdır. Yapılacak olan bu estetik işleme uzman estetik cerrahi doktorlarına muayene olduktan sonra ve işlem ile ilgili detaylı bilgi aldıktan sonra karar verilmelidir. İstanbul kepçe kulak düzeltme ameliyatını gerçekleştiren doktorların isimleri ve adresleri internet üzerinde bulunmaktadır. Op. Dr. Mustafa Bilazer bu alanda hizmet veren estetik cerrahi uzmanlarından birisidir. Doktorun iletişim numarasına ve adreslerine web sitesinde ulaşılarak randevu alınabilir ve kepçe kulak operasyonu ile ilgili de işlem tarihine muayene sonrasında karar verilebilir.

Tedavi ve İyileşme Süreci

Tedavi için öncelikli olarak doktorlara muayene olmak gereklidir. Sonrasında ilgili kişiye özel kepçe kulak tedavisi uygulanabilmektedir. Tedavi sonrasında mutlaka doktorun tavsiyelerine uymak ve gerekli dönemlerde kontrol muayenelerine gelerek operasyonun durumunu kontrol altında tutmak gereklidir. İyileşme sonrasında fiziksel olarak belirgin şekilde iyileşme sağlanır.

Kepçe Kulak Estetiği ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.