Burun Estetiği Merkezi

Geniz Eti Belirtileri
21 Eylül 2017
Burun Estetiği Sonrası
25 Eylül 2017

Burun Estetiği Merkezi

Burun Estetiği Merkezi

Burun, kişinin rahat rahat nefes alıp verebilmesi için son derece önemli olan organlardan bir tanesidir. Fakat bu organda problem yaşanması ya da biçim anlamında bir bozukluk olması burun estetiği gereksinimini ortaya çıkartmıştır. Burun estetiği öncesi burun biçimi bozuk olan kişilerin bu operasyon sonrasında çok daha sağlıklı ve estetik görünen bir buruna sahip oldukları bilinmektedir.

Burun Estetiği Merkezi

Bu noktada son derece önemli ve avantajlı olan burun estetiği her anlamda gerekli olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu sayede hem burun üzerindeki problemlerden hem de orantısız burun görünümünden köklü olarak kurtulmak mümkündür. Uygulama tamamen kalıcı olan bir tedavidir. Bu sayede ömür boyu nefes alma problemi yaşanmayacak ve yeniden yapılandırılan burun biçimi ile geri kalan hayata devam edilecektir. Bu noktada doğru estetik merkezi seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu alanda özel işler yapan ve daha önce başarılı işlere imza atmış estetik merkezlerine yönelinmeli ve ne olduğu bilinmeyen yerlere başvurulmamalıdır.

Burun Ve Burunucu Estetiği

Burun ve burunucu estetiği yalnızca problemli burunlara değil biçim olarak kişinin yüzüne yakışmayan burunlara da uygulanabilmektedir. Rinoplasti adı verilen bu uygulama ile burun biçimi bir problem olmaktan çıkacaktır. Bu operasyon için en ideal adres Op. Dr. Mustafa Bilazer olacaktır. Bu doğrultuda geçirilen burun ameliyatı ile burnun kemiği düzeltilecek ve burun çok daha küçük görünecektir. Tüm yamuklukların giderildiği bu tedavi genellikle estetik doktoru tarafından yapılmakta ve bu doğrultuda istenilen burun biçimi yeni baştan yaratılmaktadır. Tedaviye başlanmadan önce nasıl bir burun biçimi istendiği detaylı bir şekilde anlatılmalı ve doktor bu konuda mutlaka bilgilendirilmelidir. Bu sayede o doğrultuda bir ameliyat yapılacak ve estetik burun görünümü bu şekilde elde edilecektir.

Burun Estetiği Sonrası Süreç

Burun estetiği çok zorlu olmayan fakat gene de cerrahi olması sebebi ile özellikle ilk hafta biraz zorluk yaşatacak bir operasyondur. Bu noktada belli başlı önemli noktalara dikkat edilmesi sürecin çok daha kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olacaktır. Burun estetiği sonrası kafa sürekli yüksekte tutulmalı ve yüksek yastıklar tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra burun bölgesi doktorun önerdiği kremler ve sular ile sürekli olarak temizlenmeli ve burun içinin kuruması önlenmelidir. Tamponlar çıkana kadar olan süreçte yenen besinlere de dikkat edilmeli ve mümkün olduğu kadar sıvı besinler ile beslenilmelidir. İstanbul burun estetiği sonrası tüm bu detaylara dikkat edildiği müddetçe iyileşme süreci çok daha kolay geçecektir.

Burun Estetiği Merkezi ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.