Burun Estetiği Fiyatları 2017

Somon DNA Gençlik Aşısı
18 Aralık 2017
Kepçe Kulak Ameliyatı
28 Aralık 2017

Burun Estetiği Fiyatları 2017

Burun Estetiği Fiyatları 2017

Burun estetiğinde burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirme, küçültme veya büyültme, burun deliklerini küçültme, burun kökü ile alın arasındaki açıyı veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirme işlemlerine denir. Soluk almamızda sorun olan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemlerinde giderilmesine yardımcı olur.

Burun Estetiğinin Yapılma Amaçları

Burun Estetiği Fiyatları 2017

Burun estetiği öncelikle sağlık amaçlı yapılmaktadır. Genetik, doğumsal nedenler, kaza, hastalıklar ve darbe sonucu burun da oluşan tıkanıklık, kırık, horlama veya koku alamama gibi sorunlar yaşayan kişiler yaptırmaktadır. İkinci amacı ise estetik amaçlıdır. Estetik burun ameliyatı diğer ismi ile rinoplasti, kişinin burnu ile ilgili rahatsızlık duyduğu noktaların düzeltilip estetik bakış açısından daha hoş görünmesi amacıdır. Plastik cerrahi alanında en sık yapılan işlemlerdendir.

Ameliyat Sonrası Ağrı Olur Mu?

Her insanın burun bölgesi yapı bakımından farklı olduğu için ameliyat sonrası ağrı olup olmayacağı kesin olarak bilinemez. Kimi hastada ağrı olurken, kimi hastalar ağrısız geçirir. Burun ameliyatları genellikle genel anestezi ile yapılmaktadır. Hastanın burun özelliklerine göre açık veya kapalı yöntemler kullanılabilir. Açık teknikte burnun alt kısmından küçük bir kesi yapılarak uygulanır. Bu kesi zamanla geçmektedir. Kapalı teknikte ise ameliyat için gerekli olan tüm kesiler burunun delikleri içinden yapılır. Görünürde hiçbir belirti olmaz.

İstanbul Burun Estetiği

İstanbul da burun estetiğini yapan birçok İstanbul estetik merkezi bulunmaktadır. Burun estetiği fiyatları 2017 yılında da farklılık göstermektedir. Ayrıca burun estetiği fiyatları kişinin durumuna, kişiye yapılacak olan işlemlere göre de farklı olabilir. Burun estetikleri bayanlara ve erkeklere yapılabilir. Burun estetiği bayan da amaçlanan hedef; yüzün tüm kısımları ile orantılı olması, nefes alma da sorun yaşanmaması ve doğal bir burun elde etmektir. Kişiler ameliyattan önce muayene edilmektedir. Yüzün ve burnun doğal hali dikkate alınır ve burun bölgesinin fotoğrafı çekilip bilgisayar ortamına atılır. Özel bir program yardımı ile kişinin istekleri ve doktorun önerileri doğrultusunda burun görüntüsü elde edilir. Burun estetiği erkek hastalarda da etkisini göstermektedir. Burun estetiğiyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Op. Dr. Mustafa BİLAZER ile iletişime geçilebilir.

Burun Estetiği Fiyatları 2017 ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.