Botoks Fiyatları

Burun Estetiği İstanbul
11 Ekim 2017
Dudak Dolgusu
17 Ekim 2017

Botoks Fiyatları

Botoks Fiyatları

Aynaya baktığında her daim kendini güzel ve bakımlı görmek isteyenler için tek çözüm estetik ameliyatı değildir. Yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi için ve yüzün her daim taze ve canlı görünmesi için yapılan küçük müdahaleler kesin çözüm olmaktadır. Bu yüzden botoks yaptırmak yaşlanmanın etkilerine karşı yapılan en etkili müdahaledir.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin En Etkili Yöntem Nedir?

Botoks Fiyatları

Özellikle mimik hareketleri nedeni ile yüzün bazı bölgeleri çok daha fazla yaşlanma etkilerine maruz kalmaktadır. Bunlar göz kenarları, dudak yanları, dudak üstü, alın, boyun gibi bölgelerdir. Buradaki kas hareketleri sonucu yüz çabuk kırışmaktadır. Bu kırışıklıklardan kurtulmanın yolu olarak botoksu önermek en doğru yöntemdir. Botoks nedir Diye sorduğumuzda aslında hem çabuk yapıldığı hemde cerrahi müdahale olmadığı görülmektedir. Bakteriden elde edilen protein olmaktadır. Daha evvel başka hastalıkların tedavisinde kullanılan bu protein daha sonra kırışıklıkların giderilmesi için kullanılmaya başlanmıştır. Hem orta hemde derin olan yüz çizgilerinde ve kırışık bölgelerde olumlu sonuçlar vermiştir. Artık kozmetik sektörünün bir parçası olmuştur. Botoks ameliyatı on sekiz ila altmış bel yaşına kadar olan herkese uygulanmaktadır. Ancak hamile ve emziren bayanlar hariçtir.

Botoks Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Botoksla kırışık olan bölgeleye enjekte edilen ilaç sadece o bölgeye etki eder. Vücudun diğer bölgelerine ve organlarına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Botoks işlemleri on on beş dakika kadar sürdüğü için çok pratiktir. Ayrıca yapılan bölgede iz bırakmadığı için yaptıranlar iş hayatına veya günlük hayatına çabucak devam eder. Botoks fiyatları ameliyat gibi maliyetli olmadığından avantajlıdır. Botokstan önce ve sonra dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunun yanında yanlış yapılan müdahaleler önü alınamaz hatalara neden olabilir. Bu yüzden işinde uzman olan biri tarafından yapılmalıdır. Bunun için Op. Dr. Mustafa Bilazer estetik konusunda uzman olan bir doktordur. Alanındaki yenilikleri her zaman takip eden botoksla ilgili yılların tecrübesine sahip saygın bir doktordur. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir. İstanbul botoks ameliyatı için kendini başarıları ile kanıtlamış bir doktordur. Botoksu belirli aralıklarla tekrar edilir. Ancak bırakılırsa eskisinden kötü olmaz. Botoksu yaptıranlarda sarkma olmaz.

Botoks, Botoks Fiyatları ve Botoks Ameliyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.