Botoks Fiyatları 2018

Rinoplasti Fiyatları 2018
15 Ocak 2018
Somon Dna Aşısı
22 Ocak 2018

Botoks Fiyatları 2018

Botoks Fiyatları 2018

Dinamik bir görünüm, enerjik bir cazibe ve yenilenmiş ten için Op. Dr. Mustafa Bilazer faaliyet gösteriyor. Botoks, cerrahi olmayan ve cilde genç görünüm veren enjeksiyon uygulamalarıdır. Çeşitli nedenler ve en çok zamana bağlı olarak ciltte kırışıklıkların oluşması kaçınılmadır. Operasyon gerektirmeyen uygulamalarla bu kırışıklıkları açmak, cilde dinamik bir görünüm kazandırmak maksadı ile botoks uygulamaları yapılıyor.

Botoks Nedir? Nasıl Uygulanır?

Botoks Fiyatları 2018

Clostridium botulinum tıbbi adıyla bilinen bakteriden üretilen bir protein türüdür. Cilt alt yapısına enjekte edilerek, kırışıklık ve deformasyonların görünümü düzeltilir. Orta veya derin kırışıklıklarda kadın/ erkek herkeste uygulanabilen botoks tedavisi, kozmetik uygulamaları dahilinde değerlendirilmektedir. Kısa sürede uygulanabilen, cerrahi müdahale gerektirmeyen ve uygulama sonrası cilt üzerinden herhangi bir müdahale izi belli olmayan, profesyonel bir uygulamadır.

Günümüzde yaygın olarak tercih edilen İstanbul botoks uygulamaları, gün içinde uygulanabilir formattadır. Kişisel tercihe bağlı olarak; alın, kaz ayakları, şakaklar gibi bölgesel şekilde uygulanabildiği gibi tüm yüze de uygulanabilir özelliktedir.

Botoks Uygulaması Nasıl Yapılır?

2002 yılında FDA tarafından kullanımı onaylanan ve sağlığa hiçbir zararı olmadığı belirlenen botoks öncesi ve sonrası görünümünde yarattığı fark ile kadınların en favori uygulamalarından biridir.

Direkt uygulanabilen botoks enjeksiyonları, hassas ciltler ve acı eşiği düşük olanlara uygulanırken, anestezik krem kullanarak uygulanabilir. Kan dolaşımı ve genel dolaşıma karışmayan botoks, cildin hemen alt katmanına uygulanan pratik ve kolay bir yöntemdir. Doktorunuz tarafından belirlenen bölgelere, minik noktalar şeklinde uygulanarak kırışıklıkların düzeltilmesi sağlanır.

Göz çevresinde, alın kısmında, mimiklerde çok etkili olan botoks uygulamaları, düşen kaşları kaldırmada ve yüz görünümünü enerjik görüntüye kavuşturmada etkilidir. Uygulama sonrası ortalama 8 ila 10 gün içerisinde tam açılımını sağlar. Uygulama sonrası iğne giriş noktalarında minik kanama görülebilir.

Botoks Fiyatları

Botoks fiyatları 2018 yılı için en ideal malzeme kullanımı ve döviz değerlerine göre belirlenmektedir. İthal edilen botoks ilaçları, uygulanacak kişi ve uygulanacak alana göre belirlenir. Botoks fiyatları kişiye göre değişkenlik göstermekte ve kırışıklıkların yoğunluğu, yüzün hangi bölgelerine uygulanacağı gibi kriterlerle belirlenmektedir. Randevu sırasında hem uygulama bölgesi konusunda detaylı bilgi alınabilir, hem de fiyat hakkında net kriter elde edilmiş olur.  

Botoks Fiyatları 2018 ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.